Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Mecz stał na niezłym poziomie, dużo było szybkiej gry z obu stron. My mieliśmy bardziej klarowne sytuacje (Pitry, Besta). Przed przerwą można było pochwalić zespół za grę, ale zabrakło skuteczności. Gra i zaangażowanie były dużo lepsze niż poprzednio. W drugiej połowie były bardzo dobre sytuacje Pitrego i Bonina, których też nie wykorzystaliśmy i to był nasz największy problem dziś. Awaria światła wybiła nas z rytmu. Przeciwnik zawiesił nam wysoko poprzeczkę i trzeba było uważać, by nie stracić w końcówce przypadkowej bramki. Zdobyty punkt uważam za ważny.

Artur Kalinowski (trener Zniczu): - Mecz mógł się podobać kibicom. Punkt zdobyty z liderem może cieszyć. W Zabrzu mają swoje problemy, my mamy swoje. Zgodzę się z trenerem Komornickim, że Górnik stworzył więcej sytuacji, ale my, przy odrobinie szczęścia mogliśmy się pokusić o bramki. Chciałbym, by teraz drużyna uwierzyła w siebie i zdobywała kolejne punkty.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]