"Pęki" będzie grał w Katowicach

Na Bukowej w Katowiach prawdopodobnie znowu będzie grał Paweł Pęczak. 27-letni zawodnik po rozstaniu z Górnikiem Zabrze cały czas szukał nowego klubu.
Jutro dojdzie do rozmów "Stalowego Pawła", jak przed laty był nazywany na Bukowej Pęczak, z prezesem Piotrem Dziurowiczem. Za kilka dni Pęczak stanie się wolnym zawodnikiem i przestanie go obowiązywać umowa z Górnikiem Zabrze. Kontrakt zostanie skrócony w zamian za to, że piłkarz zrezygnuje z części zaległości, jakie Górnik ma wobec niego. - Dojdziemy do porozumienia, szczególnie że Pęczak deklaruje, iż chce grać w Katowicach - mówi Dziurowicz.
Tym samym po dwóch latach gry w Górniku popularny "Pęki" żegna Zabrze. Pozostaje nam więc życzyć Pawłowi jak najlepszych występów w nowym klubie oraz, aby nigdy już nie nabawił się żadnej kontuzji. Paweł, powodzenia!

źródło: Gazeta Wyborcza/własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]