Sparing: Przyszłość Ciochowice - Górnik Zabrze 0:2 (0:1)

Górnik Zabrze pokonał w meczu sparingowym Przyszłość Ciochowice (5. drużyna IV ligi śląskiej gr. I) 2:0 (1:0). Obie bramki padły po celnych strzałach Dawida Jarki w 6. i 66. minucie.
Trener Ryszard Komornicki przyglądał się dwójce testowanych bramkarzy Jakubowi Miszczukowi i Markowi Gali. Oprócz tego w barwach Górnika wystąpiło czterech juniorów. 

Z powodu konieczności zbyt długiego oczekiwania na pozwolenie na pracę definitywnie odpadła opcja zakontraktowania bośniackiego bramkarza Tomislava Basicia. W tej sytuacji sztab szkoleniowy w dalszym ciągu rozgląda się za golkiperem. Na środowym treningu pojawił się więc Marek Gála, 25-letni bramkarz był zawodnikiem m.in. Artmedii Petrzalka a ostatnio cypryjskiego zespołu Nea Salamina Famagusta. Drugi z bramkarzy, 19-letni Jakub Miszczuk w ostatnim czasie występował w Arce Nowa Sól. W najbliższych dniach trenerzy Górnika, z trenerem bramkarzy Jerzym Machnikiem na czele będą bacznie obserwować testowanych zawodników.

Skład Górnika: Gala (46. Miszczuk) - Dzienis, Krotofil, Szymura, Papeckys (74. Niemczuk) - Trznadel, Danch (71. Krakowiak), Gorawski (46. Kmieć), Szczot (46. Gross) - Jarka, Arifović.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]