Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Sandecja

Michał Pazdan (obrońca Górnika): Przemek Pitry zagrał idealną piłkę i nie pozostało mi nic innego, jak wpakować ją do siatki. Radość jest podwójna, bo okazało się, że był to gol zwycięski. Mamy lidera, którego na pewno nie oddamy do końca rozgrywek. 

Dariusz Gawęcki (pomocnik Sandecji): Zabrakło nam trochę szczęścia. Nie możemy tracić takich głupich bramek. Górnik nas niczym nie zaskoczył. Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem. Remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

Przemysław Kulig (obrońca Górnika): Najważniejsze są trzy punkty. Oczywiście można pomarudzić nad stylem, ale to my mieliśmy więcej klarownych sytuacji do zdobycia gola. Uważam, że w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Arkadiusz Aleksander (napastnik Sandecji): Cieszę się, że kibice przyjęli mnie pozytywnie i pamiętali, że tutaj grałem. Byliśmy najbliżej zdobycia punktów na wyjeździe.

Sebastian Nowak (bramkarz Górnika): Przy okazji, jaką Sandecja miała w końcówce, szczęście wyraźnie było przy nas. Do końca drżeliśmy o wynik.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]