Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Dariusz Wójtowicz (trener Sandecji): Gratuluję zespołowi Górnika i trenerowi zwycięstwa. Dla nas przyjazd i mecz z głównym pretendentem do awansu był dużym wydarzeniem. Wolałbym mieć punkt, a być niezadowolonym z gry. A jest odwrotnie. Jak na beniaminka, to zaprezentowaliśmy się dobrze. Szkoda, mieliśmy swoje sytuacje, ale po raz kolejny nie potrafimy zdobyć punktu. Jeśli utrzymamy taką formę, to myślę, że będziemy zdobywać niebawem punkty.

Ryszard Komornicki (trener Górnika): Jedno jest pewne! My się musimy nauczyć żyć z ciśnieniem. Przykre jest to, że się boimy i to jest dla mnie niezrozumiałe. Sandecja grała dobrze w piłkę, ale sytuacji sobie nie stwarzała poza tą w ostatniej minucie. Takiego sędziowania, jakie dziś widziałem, nie akceptuję. Cieszą zdobyte punkty...

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]