Dziennik Zachodni: "Nowa szkolna moda!"

Górnik Zabrze chce trafić do najmłodszych więc wypuścił właśnie serię przyborów szkolnych ze swoim logiem - pisze "Dziennik Zachodni" o nowej akcji promującej zabrzański klub.
Zbliża się rok szkolny. W spółce Górnik Zabrze Sport Marketing pomyślano o tym, jak urozmaicić uczniom zakupy związane z tym ważnym wydarzeniem w ich życiu. 

Pod hasłem "Pierwszy dzwonek z Górnikiem" przygotowano bogatą ofertę różnych szkolnych przyborów. Do nabycia są: plecaki, piórniki, zeszyty, portfele, ołówki, długopisy, a nawet szczoteczki do zębów. Wszystkie te przedmioty mają znaczek Górnika i prezentują się bardzo ładnie.

- Od trzech lat staramy się z okazji różnych okazji, na przykład Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Walentynek, czy jak teraz początku roku szkolnego przygotować dla obecnych i potencjalnych kibiców gadżety. Obecnie skupiliśmy się na uczniach, szukając w nich przyszłych kibiców naszego klubu - mówi Krzysztof Maj, dyrektor do spraw marketingu Górnika.

Dzisiaj w południe w oficjalnym salonie Górnika w Zabrzu przy ulicy Wolności 282 c młodzi fani Górnika oprócz tergo, że mogli kupić potrzebne do szkoły przedmioty, mieli też okazję porozmawiać i zdobyć autograf piłkarzy czternastokrotnego mistrza Polski: Alesa Besty i Kamila Szymura.

- Kupię chyba sobie piórnik, zeszyty, a przede wszystkim kilka ołówków, bo często je gubię - mówił 11-letni Kamil Dimitruk z SP nr 6 w Zabrzu.

Wspomniane przedmioty można też kupić w sklepie na stadionie Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]