Komornicki: Pierwsza liga to nie są rozgrywki amatorskie

Po trzech kolejkach Górnik Zabrze miał na koncie komplet zwycięstw i prezentował dobry futbol. W Gorzowie jednak rozczarował i zasłużenie przegrał.
Trenera Ryszarda Komornickiego bardziej zaskoczyła reakcja mediów i kibiców niż wynik tego spotkania - czytamy w dzisiejszym "Przeglądzie Sportowym". 

- Co chwilę ktoś ze mną rozmawia i dziwi się, że przegraliśmy. Wszyscy wokół chyba spodziewali się, że będziemy niezwyciężoną armadą. Jasne, że chciałbym, aby tak było, ale realia są inne. Pierwsza liga to nie są rozgrywki amatorskie. Słyszałem przed rozpoczęciem ligi, że dla mojego zespołu niektóre mecze będą spacerkiem. Śmiałem się tylko z tych absurdalnych stwierdzeń - mówi szkoleniowiec, który w poniedziałek odwiedził prezesa klubu Jędrzeja Jędrycha.

- Rozmowa toczyła się w spokojnej atmosferze. Przecież zajmujemy wysokie trzecie miejsce w tabeli i mamy na koncie 9 punktów. Najwięcej jednak dyskutowaliśmy na temat problemów z bramkarzami - zdradza Komornicki.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]