Nowak wyszedł ze szpitala, wraca do Zabrza!

Sebastian Nowak, który w trakcie meczu z GKP doznał urazu i karetką został odwieziony do szpitala, wraca z zespołem do Zabrza! Bramkarzowi Górnika został założony opatrunek na rozbite łuki brwiowe i zdecydowano, że może on opuścić szpital. - Sebastian dwukrotnie stracił na boisku przytomność, ale gdy zabierała go karetka był przytomny - dodał na konferencji trener Komornicki. - Cała sytuacja wyglądała koszmarnie. "Seba" miał rozcięty oba łuk brwiowy i nie mógł dojść do siebie - mówił Przemysław Pitry.
Ostatecznie autokar z piłkarzami Górnika odebrał poturbowanego Nowaka ze szpitala krótko przed godziną 22:00 i wyruszył do Zabrza. Wszystko wskazuje na to, że oprócz rozciętego łuku brwiowego i potłuczeń nic więcej nie dolega.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]