Banaś: Nasz stadion paraliżuje rywali

- Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to za jakieś 2-3 tygodnie powinienem już truchtać na boisku - mówi kontuzjowany kapitan Górnika Zabrze, Adam Banaś.
Adam Banaś pomóc kolegom z zespołu jeszcze nie może, ale ani myśli opuszczać spotkań Górnika. - Drużyny przyjeżdżają na Roosevelta i są sparaliżowane tym, co tutaj się dzieje. To jest nasz wielki atut, który musimy maksymalnie wykorzystać. Pokazaliśmy już w meczach z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i GKS-em Katowice, że rywal nie powinien nam zrobić większej krzywdy - uważa kapitan zabrzan.
Kiedy wróci do treningów? - Poruszam się już bez kul, ale w bucie ortopedycznym. Ćwiczę i wszystko przebiega zgodnie z planem. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to za jakieś dwa - trzy tygodnie powinienem już truchtać na boisku. Nie mogę się tego doczekać - dodaje Banaś.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]