Szczot: Łaska kibica na pstrym koniu jeździ

Robert Szczot ponownie był ojcem sukcesu Górnika. Tym razem w pojedynku z płocką Wisłą. Wcześniej, na inaugurację pokonał bramkarza KSZO. W poniedziałek również wpisał się na listę strzelców i zaliczył świetną asystę przy trafieniu Przemysława Pitrego. Wygląda na to, że Szczot z formą na obecne rozgrywki trafił idealnie. - Nie popadajmy w huraoptymizm. Indywidualne wyróżnienia bardzo cieszą, ale pracują na nie wszyscy koledzy z drużyny. Podkreślmy również, że to dopiero druga kolejka i cały sezon jeszcze przed nami - odpowiada pomocnik Górnika.

Zabrzanie we wspomnianym pojedynku musieli się sporo namęczyć, by wywieźć z Płocka korzystny rezultat... - Fakt, że w pierwszej części meczu mieliśmy swoje okazje i kilka razy powinniśmy zdobyć bramkę, jednak po przerwie "kopaliśmy się po czole" - samokrytycznie przyznaje Szczot. - Nasz rywal szczególnie po stałych fragmentach gry sprawiał nam sporo problemów.

Głosy zadowolenia pojawiły się wreszcie wśród najzagorzalszych sympatyków Górnika, których niespełna 500 pojawiło się w poniedziałkowy wieczór na stadionie Wisły... - Ale nie zapominajmy, że łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Grunt to podtrzymać aktualną serię również w następnym spotkaniu - uważa 27-latek. A już w niedzielę, sympatyków na Śląsku czekają długo wyczekiwane derby. Górnik kontra GKS Katowice!

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]