Besta blisko Górnika

Górnik Zabrze najprawdopodobniej wypożyczy na rok ze Slavii Praga czeskiego napastnika Aleša Bestę - poinformował SportSlaski.pl. Na angaż może też liczyć ktoś z dwójki Christian Henel - Maksims Danilovs.
- Napastnicy są naszym priorytetem, bowiem od dłuższego czasu mamy duże problemy ze skutecznością. Trener Ryszard Komornicki zdecyduje, kogo widziałby z testowanych graczy u siebie - powiedział obserwujący trening prezes zabrzan Jędrzej Jędrych.

Zdecydowanie najlepsze wrażenie zrobił zawodnik z Pragi. Górnik powinien wypożyczyć go ze Slavii na rok z opcją pierwokupu. - Besta prezentuje się z nich wszystkich najlepiej. Występował regularnie w czeskiej lidze i ma ogromne serce do gry. Fajnie byłoby, aby mógł zagrać już w Płocku - stwierdził Komornicki. Sam zawodnik również jest pozytywnie nastawiony do ewentualnego transferu. - Atmosfera w szatni jest super, a drużyna naprawdę ciekawa. Mam nadzieję, że kluby dojdą do porozumienia - powiedział Besta.

Szkoleniowiec wybierze też któregoś z młodych obcokrajowców. - Nie lubię w trakcie sezonu sprowadzać piłkarzy, ale my jesteśmy do tego zmuszeni. W przypadku kontuzji możemy mieć problemy, a rywalizacja na pewno nam się przyda - stwierdził. Najprawdopodobniej trener Górnika zrezygnuje z Adama Czerkasa.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]