Górnik nie dla Arifovicia i Czerkasa

Po meczu z KSZO na Roosevelta znów zakwitł handel obwoźny, chociaż wieści o kłopotach finansowych zredukowały go w porównaniu do poprzedniego sezonu, gdy klub, inspirowany przez Henryka Kasperczaka, lekką ręką wydawał miliony złotych. W poniedziałek do trenera Górnika ustawiła się kolejka menedżerów. Zaoferowali mu usługi m.in. 26-letniego napastnika Slavii Praga, Alesa Besty oraz piłkarzy z Chorwacji i Słowenii. Ten pierwszy ma spore szanse na zatrudnienie w Zabrzu. W zajęciach nie bierze już udziału Bośniak Ensar Arifović, nieaktualny jest też temat pozyskania Adama Czerkasa.
- Mamy wąską kadrę, ale nie będziemy brać zawodników tylko po to, żeby ją poszerzyć. Potrzebujemy takich piłkarzy, którzy będą wzmocnieniem - zapowiada trener Ryszard Komornicki.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online