Wróbel marzy o zwycięstwie w Zabrzu

Górnik Zabrze dzisiaj podejmie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Inauguracja szczególnie ważna dla "Górników", którzy po ostatniej serii niepowodzeń chcą odzyskać zaufanie swoich kibiców.
Górnik - spadkowicz z ekstraklasy, KSZO - beniaminek. Wydawałoby się więc, że faworytem tej potyczki będą zabrzanie. Po serii sparingów, jakie rozegrał Górnik trudno jednak o optymizm. Od momentu spadku "Trójkolorowych" do I ligi w Zabrzu na próżno szukać dobrych informacji. Fatalna postawa drużyny na boisku nie podoba się też kibicom. - Atmosfera jest napięta wśród kibiców, tak więc musimy się bardzo skupić i zmobilizować, żeby wygrać. Dobrze by było wygrać dość zdecydowanie, tak żeby kibice przeszli na naszą stronę - podkreśla Sebastian Nowak, bramkarz Górnika.
A o to, by Górnik nie wygrał będzie się starał bramkarz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Michał Wróbel. Mimo, że 28-letni golkiper z Górnikiem związany jest bardzo mocno. - Wiadomo jestem wychowankiem Górnika Zabrze i na pewno chciałbym zagrać i wygrać na stadionie Górnika. To jest moje marzenie - wyznaje Wróbel.

źródło: Telewizja SilesiaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online