Kołodziej i Gorawski chcą odejść z Górnika

Informowaliśmy, że Dariusz Kołodziej złożył do piłkarskiej centrali wniosek o rozwiązanie kontraktu z Górnikiem Zabrze z winy klubu. Z chęcią z Roosevelta rozstałby się również Damian Gorawski. Obaj pomocnicy nie przygotowywali się normalnie z drużyną Ryszarda Komornickiego, bo narzekali na kontuzje. Poza tym z chęcią zmieniliby kluby na wyżej notowane. Gorawski miał powiedzieć, że ma oferty z Cypru, Korony Kielce i Ruchu Chorzów. Na Cichej nabierał piłkarskich szlifów. Z tym zespołem trenował zresztą zimą, aby ostatecznie podpisać kontrakt z Górnikiem. Czy jest zatem temat? - Nie - zaznacza Mirosław Mosór. - Przyznam, że rozmawialiśmy, ale miało to miejsce rok temu. Nie doszliśmy wtedy do porozumienia i potem do pomysłu powrotu Damiana już nie wracaliśmy - dodaje dyrektor Ruchu.
Wydaje się za to, że chorzowianie z chęcią "poflirtowaliby" z Kołodziejem. Waldemarowi Fornalikowi brakuje obecnie przede wszystkim kreatywnego, silnego zawodnika w środku pola. "Kołek" dysponuje w dodatku mocnym uderzeniem. Byłby idealny. - Jadę w poniedziałek do Zabrza zobaczyć Górnik w akcji - uśmiecha się dyrektor Mosór.
Jedna z plotek niesie, że były gracz Podbeskidzia Bielsko-Biała ma rozmawiać z władzami Ruchu w środę.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online