Wypowiedzi po sparingu Górnik - ROW

Dariusz Widawski (trener ROW-u): - Na tle takiego rywala nie wypadliśmy chyba źle. W pierwszej połowie popełniliśmy trzy poważne błędy, ale tylko jeden zakończył się utratą gola. Gdybyśmy wykorzystali choć jedną z trzech okazji, byłbym z tego spotkania w pełni usatysfakcjonowany. 

Dawid Jarka (Górnik): - Mogłem trafić raz jeszcze, lecz zabrakło mi koncentracji. Trenujemy już raz dziennie, a w poniedziałek powinniśmy "odpalić" na pełnej świeżości.

Grzegorz Bonk (ROW): - Można powiedzieć, że przyjechałem zagrać sparing na stadion, gdzie praktycznie się wychowałem. Spodziewaliśmy się, że zabrzanie stworzą sobie więcej sytuacji, pomimo, że nie grali w optymalnym składzie. Muszę przyznać, że nie poznaję charakteru tej drużyny.

Trener Górnika Ryszard Komornicki, wraz z Markiem Piotrowiczem, jeszcze w trakcie pierwszej odsłony udał się do Radzionkowa, aby oglądać w akcji zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, z którym Górnik ma zagrać w pierwszej kolejce I ligi.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]