Górnik sprowadzi Nigeryjczyków z Rzeszowa?

Z zespołem Górnika trenowali zawodnicy Stali Rzeszów. To dwójka Nigeryjczyków: obrońca Ukonu Mba Chukwuemeka oraz napastnik Emanuel Samson Udoudo. 23-letni Chukwuemeka (185 cm wzrostu) oraz 22-letni Udoudo (175 cm) wzięli udział w dwóch treningach Górnika. Aktualnie są w drodze do Rzeszowa, ale do Zabrza być może jeszcze wrócą. - Na razie prowadzone są rozmowy, które zmierzają w dobrym kierunku. Wszystko powinno się wyjaśnić dziś lub jutro - twierdzi prowadzący negocjacje Nigeryjczyk, który jest właścicielem Odessy United Football Club Lagos w Nigerii. - Jeśli dojdziemy do porozumienia, to jeszcze przed weekendem wrócą na Śląsk - dodaje.
Klub z Roosevelta musiałby jednak za dwójkę czarnoskórych piłkarzy zapłacić. - Mają oni z nami ważne kontrakty, jednak nawet Górnik - który ma aktualnie małe problemy finansowe - powinno być na nich stać, gdyż w ich kontraktach są niewielkie kwoty odstępnego - mówi prezes II-ligowej rzeszowskiej Stali, Jacek Szczepaniak. Jak ocenia piłkarskie umiejętności Nigeryjczyków? - Od półtora roku są naszymi podstawowymi zawodnikami. Trzeba przyznać, że poczynają sobie naprawdę nieźle - ocenia Szczepaniak.
Dodajmy, że dziś do Warszawy pojechał trener Ryszard Komornicki, który miał spotkać się z właścicielami klubu z firmy Allianz Polska.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]