Bilety w dół

Nie ma już najmniejszy szans na to, by jakimś cudem Górnik Zabrze uniknął degradacji - pisze "Sport". Kiedy powstało zamieszanie wokół statusu ŁKS, Widzewa czy nawet Jagiellonii, na Roosevelta zaczęło po cichu liczyć na uniknięcie spadku. Dziś nie ma już cienia wątpliwości, że taki scenariusz mógłby się spełnić, z czym Górnik zdążył się pogodzić. 
Kiedy zespół ustawił się do wspólnego zdjęcia, każdy miał świadomość, że będzie je można znaleźć w Skarbach Kibica pierwszej ligi.
Od tego, z kim Górnik będzie grał jesienią na własnym boisku, a przede wszystkim, ile tych spotkań się w tym roku odbędzie, w dużej mierze zależy cena karnetów, które klub przygotował do sprzedaży. Na razie Górnik przyjmuje jedynie zamówienia i... - Jest więcej niż dobrze. Porównując liczbę zapytań i składanych zamówień, mogę powiedzieć, że spodziewamy się sprzedaży podobnej liczby karnetów jak przed rokiem - twierdzi Bartłomiej Perek z działu marketingu zabrzańskiego klubu.
W ciemno można założyć, że w nowym sezonie Górnik nie będzie miał konkurencji jeżeli chodzi o frekwencję na stadionie. W Zabrzu spodziewają się, że mecze drużyny może oglądać 12-14 tysięcy widzów, szczególnie kiedy na Roosevelta pojawią się takie zespoły jak GKS Katowice, Podbeskidzie czy Wisła Płock. W każdym razie bilety wejściowej będą o 25 procent tańsze niż w ekstraklasie (15 złotych za bilet). Tańsze będą też karnety.

źródło: własne / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online