Dotyczy informacji: „Świadkowie Jehowy na stadionie Górnika”

"W odpowiedzi na informację z czwartku: „Świadkowie Jehowy na stadionie Górnika”, wyjaśniamy: Świadkowie Jehowy z wielką przyjemnością korzystają z zgromadzenia pod hasłem „Czuwajcie” na stadionie „Górnika” w Zabrzu. Zgromadzenie to było planowane w tym miejscu od prawie roku. Natomiast ścisła współpraca z zarządem stadionu trwa od wielu miesięcy, co niewątpliwie pomogło trenerom i działaczom sportowym dobrze zaplanować sezon sportowy.
Świadkowie Jehowy już od stycznia przygotowywali stadion do tego zgromadzenia. Na początku rundy wiosennej wzięli udział w odśnieżeniu trybun stadionu, aby kibice mogli swobodnie zająć miejsca na widowni. Całkowicie odremontowali budynek socjalny przyległy do hali lekkoatletycznej wraz z szatniami, na co poświęcili 8 tysięcy roboczogodzin. Odświeżono również samą halę, co zajęło kolejne 2 tysiące godzin. A w dniu 11 lipca ponad 3500 ochotników nieodpłatnie uporządkowało cały stadion i przyległe do niego tereny. Zostały umyte wszystkie miejsca siedzące, wyczyszczono trybuny, skoszono trawę na terenach zielonych w ilości ok. 10 hektarów, przycięto ok. 500 mb. żywopłotu, uprzątnięto ulice wewnętrzne, chodniki i parkingi. Umyto wszystkie pomieszczenia. Stadion lśni czystością.
Jesteśmy też przekonani, że ten uporządkowany stadion będzie dobrze służył zawodnikom i kibicom."

Rzecznik prasowy kongresu
Daniel KisRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online