Zahorski od sierpnia będzie trenował już w Zabrzu

Wszystko wskazuje na to, że napastnik Górnika, Tomasz Zahorski, wróci do treningów w Zabrzu już w sierpniu.
- Rehabilitacja przebiega zgodnie z planem i gołym okiem nie widać już nawet, że jestem kontuzjowany - relacjonuje wyraźnie zadowolony "Zahor". - Od niedawna trenuję dwa razy dziennie i stopniowo zwiększam obciążenia, a być może już w przyszłym tygodniu zacznę biegać. Mam jednak świadomość, że muszę być ostrożny, bo to jest poważny przeskok w stosunku do tego, co robiłem do tej pory - mówi 25-letni piłkarz.

Zahorski zoperowany został 6 maja i krótko po tym wyjechał w rodzinne strony, gdzie dochodzi do formy.

Do Zabrza wysoki napastnik wróci dopiero w sierpniu. - 30 lipca mam spotkanie z naszym klubowym lekarzem i pewnie wtedy zapadną jakieś konkretne decyzje. Chciałbym jednak zostać w rodzinnych stronach do momentu, kiedy na świat przyjdzie moje dziecko. Krótko po porodzie na pewno zawitam z rodziną na Śląsk - zapewnia 13-krotny reprezentant Polski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online