Gorawski: Zdrowie to znak zapytania

Damian Gorawski był wysoko na liście życzeń trenera Henryka Kasperczaka. W efekcie były reprezentant Polski trafił na Roosvelta. Trafił, ale Ekstraklasy dla Zabrza nie uratował.
» Miło widzieć Pana w końcu na boisku. Ze zdrowiem zatem wszystko w porządku?
Damian Gorawski: Zdrowie to znak zapytania, ale wiadomo uczestniczę drugi dzień w treningu także myślę, że jest coraz lepiej. Niemniej potrzebuje jeszcze czasu by wrócić do normalnej i optymalnej dyspozycji.

» Adam Banaś, Tomasz Zahorski nadal kontuzjowani, Ty wracasz... co czuje zawodowy piłkarz, gdy jest kontuzjowany, gdy nie może biegać po murawie?
- Rehabilitacja to ciężka i mozolna praca i szczerze powiem, że wolałbym mieć trzy treningi dziennie niż się rehabilitować. Podczas kontuzji wiele dziwnych myśli przychodzi do głowy i wtedy zdajemy sobie sprawę jak cenne jest być zdrowym i grać w piłkę.

» Za Wami sesja zdjęciowa bądź co bądź 1. ligowego Górnika Zabrze... chyba nikt w klubie nie dopuszcza innej myśli niż taka, iż banicja na zapleczu Ekstraklasy potrwa maksimum sezon?
- Zgadza się! Wszyscy jesteśmy tej myśli- myśli optymistycznej, że za rok wrócimy do Ekstraklasy. Fakt jesteśmy 1. ligowcami nic już tego nie zmieni, ale naszym wspólnym celem i marzeniem jest natychmiastowy powrót do Ekstraklasy.

» To cel Górnika, a indywidualny cel Damiana Gorawskiego?
- Taki sam, jak zespołu wrócić z Górnikiem Zabrze do Ekstraklasy!

źródło: Telewizja SilesiaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online