Pogrzeb Kamila

Delegacja Górnika, składająca się przede wszystkim z piłkarzy będących w radzie drużyny oraz działacze klubowi z Roosevelta, weźmie dziś udział w pogrzebie Kamila Wereszczyńskiego, tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym zawodnika kadry pierwszego zespołu. uroczystości pogrzebowe odbędą się w Jezierzycach w okolicach Słupska o godz. 16:15. To z tej miejscowości pochodził 19-letni piłkarz.
Wczoraj cała kadra Górnika po raz ostatni mogła uczcić pamięć młodego kolegi. Wszyscy piłkarze udali się do prosektorium, gdzie złożono ciało Wereszyńskiego. Spełniono życzenie rodziny Kamila, która chciała, by do jego rodzinnego domu trafiła koszulka, w której zagrał swój ostatni w życiu mecz. Było to w dniu tragicznej śmierdzi, kiedy Wereszyński zagrał całe spotkanie przeciwko Hradec Kralowe. Marzeniem młodego piłkarza było ligowy debiut w barwach Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online