Forum
 

Gorawski i Krotofil dołączyli do drużyny

Po dwóch dniach wolnego od piłki piłkarze Górnika powrócili w poniedziałkowy poranek do zajęć. Trener Ryszard Komornicki miał do dyspozycji dwudziestu piłkarzy z pola i trzech bramkarzy.
Wśród trenujących nie było kontuzjowanych Adama Banasia i Tomasza Zahorskiego. Był natomiast powracający po przerwie spowodowanej urazem Damian Gorawski. "Gora" podobnie jak pozostali piłkarze uczestniczył w treningu biegowym, ale ma już pozwolenie na treningu z piłką, tyle że na razie indywidualne. W poniedziałek w klubie pojawił się także Marek Krotofil, który ledwie tydzień temu przeszedł operację kości policzkowych. 20-letni stoper na razie może tylko biegać i jeździć na rowerku, ale za kilka tygodni powinien być już gotowy do gry.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online