Forum
 

Przegląd Sportowy: Komornicki już nie ma kim grać

Kontuzje czterech piłkarzy i brak wzmocnień sprawiły, że Górnik ma poważne luki w składzie. Trener Ryszard Komornicki głośno mówi, że obecnie dysponuje zaledwie czternastoma zawodnikami gotowymi do gry na I-ligowym poziomie. Ta sytuacja z pewnością nie jest komfortowa. 

Tym bardziej, że po kontuzjach Adama Banasia i Marka Krotofila już pojawiła się ogromna dziura na środku obrony. Jest Michał Pazdan, ale drugiego stopera nie ma. Na innych pozycjach sytuacja też jest bardzo zła. Szkoleniowiec ma do dyspozycji jednego prawego obrońcę, jednego ofensywnego i lewego pomocnika oraz tylko dwóch napastników.

Dublerów brak. Ewentualne kontuzje Mariusza Gancarczyka, Dariusza Kołodzieja, Piotra Madejskiego czy Przemysława Pitrego spowodują, że wyjściowa jedenastka zdecydowanie straci na wartości. Każdego z tych graczy można oczywiście zastąpić, ale niesie to za sobą poważne konsekwencje. Grzegorz Bonin może wrócić na prawą obronę i zagrać zamiast Gancarczyka. Mariusz Przybylski może przejąć obowiązki Kołodzieja, a Pitry - Madejskiego.

Kto jednak zagra zamiast Pitrego w ataku? Kołdra jest wyjątkowo krótka i przesunięcie jej w prawo, bądź w lewo powoduje, że w innym miejscu zaczyna czegoś brakować.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online