Kamil Wereszczyński nie żyje

Kamil Wereszyński (fot. gornikzabrze.pl)Pogrążeni w żałobie informujemy, że w nocy z soboty na niedzielę odszedł od nas Kamil Wereszczyński. 19-letni pomocnik Górnika zmarł w szpitalu na wskutek poważnych obrażeń, których doznał w wypadku samochodowym, do którego doszło w piątkowy wieczór. 

Kamil Wereszczyński urodził się 17 stycznia 1990 roku w Słupsku. Jako junior reprezentował barwy Stali Jezierzyce i Gryfa 95 Słupsk. Później przygodę z piłką kontynuował w MSPN Górnik Zabrze, a jego talentem zainteresowało się swego czasu włoskie Lazio Rzym. Latem 2008 roku został piłkarzem Młodej Ekstraklasy Górnika Zabrze, ale za kadencji trenera Henryka Kasperczaka "Mały" został przyłączony do kadry pierwszego zespołu. W ostatnim czasie przebywał z Górnikiem na obozie w Dzierżoniowie, gdzie w piątek rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko FC Hradec Kralove.

W tym smutnym dniu Klub pragnie złożyć rodzinie i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online