Pęczak w Ruchu Chorzów?

Paweł Pęczak wciąż trenuje z drużyną Górnika Zabrze, ale dni 27-letniego obrońcy na Roosevelta wydają się być policzone.
- Rozmawiałem z prezesem Zbigniewem Koźmińskim i ustaliliśmy, że jeśli Górnik wypłaci mi zaległe pieniądze to rozwiążemy mój kontrakt z zabrzańskim klubem za porozumieniem stron - powiedział Paweł Pęczak. - Zaległości mają trafić na moje konto w przyszłym tygodniu, bo wtedy Górnik ma dostać pieniądze za transfer Adriana Sikory z Groclinu. Wówczas dostanę swoją kartę zawodniczą i jako wolnemu zawodnikowi łatwiej mi będzie znaleźć nowy klub.
Ofertę piłkarzowi złożył Ruch Chorzów. Na temat pozyskania tego doświadczonego obrońcy rozmawiał dyrektor chorzowskiego klubu Mirosław Jaworski, ale Pęczak nie jest zainteresowany grą w barwach "niebieskich".
- Myślę, że stać mnie jeszcze na grę w ekstraklasie i dlatego nie mam specjalnej ochoty na występy w II lidze - stwierdził Pęczak, który jest wychowankiem GKS Katowice.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]