Nowy sklep z gadżetami Górnika

We wtorkowe południe odbyła się uroczystość otwarcia Oficjalnego Salonu Sprzedaży Górnika Zabrze, który mieści się w samym centrum Zabrza, przy ulicy Wolności.
Jak podkreślił prezes spółki Górnik Zabrze Sport Marketing, Arkadiusz Trzeciakiewicz, otwarcie Salonu to znaczny krok w przód. - Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i chcemy osiągnąć jak najwięcej, a wszystko dla rzeszy wspaniałych sympatyków Górnika. Chcemy, by Oficjalny Salon Sprzedaży przy ulicy Wolności nie był zwykłym sklepem, ale naszą wizytówką, miejscem spotkań kibiców z piłkarzami i trenerami - stwierdził.
Nowy sklep oferuje pełną gamę produktów od koszulek meczowych po odzież damską, męską i dziecięcą oraz gadżety. Będzie w nim także prowadzona dystrybucja biletów i karnetów przed rozpoczęciem nowego sezonu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online