Forum
 

W poniedziałek otwarcie Salonu Sprzedaży

Dobra informacja dla kibiców Górnika! Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 12:00 zostanie otwarty Oficjalny Salon Sprzedaży Górnika Zabrze. Nowy punkt będzie zlokalizowany przy ulicy Wolności w ścisłym centrum miasta, a w jego ofercie znajdą się wszystkie pozycje znane dotąd ze Sklepu Kibica mieszczącego się na zabrzańskim stadionie. 

Z tej okazji zapraszamy wszystkich fanów 14-krotnego mistrza Polski do udziału w otwarciu klubowego punktu, w którym udział wezmą także: zarząd Górnika Zabrze S.S.A., zarząd spółki Górnik Zabrze Sport Marketing, która czuwa nad całym przedsięwzięciem oraz piłkarz biało-niebiesko-czerwonych Adam Danch.

Nowy Salon Sprzedaży jest zlokalizowany na pierwszym piętrze charakterystycznego "okrąglaka" przy ulicy Wolności 282c w Zabrzu. W tym samym budynku mieści się siedziba Agencji Ubezpieczeniowej "Górnik", co oznacza, że bogatej ofercie pamiątek i klubowych gadżetów, towarzyszyć będzie szeroka oferta ubezpieczeń, z których część będzie zasilać budżet klubu. Będzie to pionierskie rozwiązanie w ramach marketingu sportowego w naszym kraju!

- Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna oferta spełni oczekiwania sympatyków i kibiców klubu. Pracujemy jednak dalej nad nowymi propozycjami marketingowymi, które jeszcze bardziej wzmocnia markę Górnik Zabrze - mówi Arkadiusz Trzeciakiewicz, prezes spółki Górnik Zabrze Sport Marketing.

- To kolejny krok naprzód. Rozwojowi oferty skierowanej do naszych kibiców musi towarzyszyć również rozwój w zakresie dystrybucji. Chcemy, aby Górnik był obecny nie tylko na stadionie, ale również w centrum, stanowiącym serce Zabrza - dodaje Krzysztof Maj, dyrektor ds. marketingu.

W związku z tym ważnym dla Górnika wydarzeniem, od poniedziałku (8 czerwca) na kibiców 14-krotnego mistrza Polski czeka najnowsza promocja. Każdy, kto dokona zakupu o wartości co najmniej 100 PLN, dostanie specjalny rabat na koszulkę meczową Górnika! Modele Champion, Attack i J1 będzie można nabyć już za 49 PLN! Promocja dotyczy zakupów zarówno w Salonie Sprzedaży przy ulicy Wolności, Sklepie Kibica na stadionie im. Erensta Pohla, jak i sklepie internetowym www.gornikzabrze.pl/shop.

Zapraszamy w poniedziałkowe południe do "okrąglaka"!

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online