Fakt: Komornicki zastąpi Kasperczaka?

Ryszard Komornicki ma zastąpić Henryka Kasperczyka na stanowisku trenera Górnika Zabrze – dowiedział się dziennik "Fakt".
50-letni szkoleniowiec spotkał się już z władzami klubu w sprawie nowej pracy. – Wszystko powinno się wyjaśnić w tym tygodniu. Najpierw na spokojnie muszę pewne sprawy przemyśleć – mówi gazecie Komornicki. 

Tak czy inaczej los Henryka Kasperczyka w Zabrzu wydaje się przesądzony. Jesienią przychodził do klubu w roli zbawcy, zarabiał ogromne pieniądze, wydał duże kwoty na nowych piłkarzy, a pomimo tego Górnik nie zdołał uchronić się przed degradacją. Co najgorsze, widać było, że ta drużyna nie ma żadnego pomysłu na grę.

Doświadczony trener poniósł klęskę na całej linii, za co zresztą wziął odpowiedzialność na siebie.

Komornicki to jednak z legend Górnika Zabrze, czterokrotny mistrz Polski z tym zespołem. Od lat z powodzeniem pracuje w Szwajcarii – ostatnio w FC Aarau, z którym dwa sezony pod rząd zajmował w lidze piąte miejsce. Polski trener ma też podobno ofertę z TSV 1860 Monachium.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]