Oświadczenie Stowarzyszenia

Szanowni Państwo! Jako Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim kibicom Górnika za wspaniałą, wręcz fanatyczną postawę w kończącym się sezonie. Tłumy na trybunach wspaniały doping mimo ostatniego miejsca w tabeli tego w ekstraklasie do tej pory nie miał nikt! 
Żywimy głęboką nadzieje, że w przyszłym sezonie, już tym pierwszoligowym spotkamy się na stadionie przy ulicy Roosevelta 81 w równie zacnym i licznym gronie, tym razem jednak z nowymi nadziejami, nowym celem, a całokształt naszych starań przyniesie wymierny efekt w postaci awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Cieszy nas niezmiernie postawa właściciela firmy Allianz, deklaracje dalszej współpracy, chęć pomocy 14-krotnemu mistrzowi Polski, to potężna doza optymizmu, w jakże ciężkim dla nas okresie.
Pragniemy także podziękować Pani Prezydent Miasta Zabrze Małgorzacie Mańka-Szulik, Radnym miasta Zabrze za okazaną pomoc i konsekwentną realizację zamierzonych celów w postaci budowy nowego stadionu Górnika.
Zdajemy sobie sprawę, i tym chcemy natchnąć także wszystkich wokół, że ten stan rzeczy jest przejściowy i z pewnością wszystkich związanych z Górnikiem wzmocni, i zmobilizuje do dalszych działań na korzyść Naszego ukochanego Klubu.
Mając na uwadze dobro 14-krotnego Mistrza Polski, klubu z tradycjami, wiernymi kibicami pragniemy również zaapelować do mediów o nieszkalowanie i przedstawianie tylko i wyłącznie w złym świetle w ostatnim czasie kibiców Górnika jak i sam klub.
Być może były i sytuacje, zdarzenia które dalekie były od ideału, ale na pewno dziennikarska rzetelność wymaga by sprawdzać pewne fakty u źródła.
Górnik Zabrze mógł w tym sezonie we wszystkich meczach rozgrywanych w Zabrzu liczyć na liczną i niespotykaną patrząc na miejsce w tabeli frekwencję co nie dla wszystkich dziennikarzy było oczywiste a może nawet i nie wygodne?
Mamy nadzieję, że zbliżający się sezon pierwszoligowy pomoże nam pewne sprawy odpowiednio ukierunkować i że wszystko szybko wróci do normy:
- pełny stadion
- Górnik w ekstraklasie
- obiektywna i rzetelna prasa.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]