Podziękowania za postawę "fair play"

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragnie w imieniu swoim oraz wszystkich fanów Górnika podziękować, a zarazem pogratulować piłkarzom, trenerom, działaczom oraz kibicom Polonii Warszawa sportowej postawy w spotkaniu 30. kolejki Ekstraklasy. 

Wyrazy uznania kierujemy do bramkarza "Czarnych Koszul" - Radosława Majdana, który swoją wypowiedzią po zakończeniu spotkania dodał wszystkim zapłakanym i smutnym fanom Górnika otuchy i dał nadzieję, że wszystko to, co dotychczas dzieje się na stadionie im. Ernesta Pohla jest zauważalne i doceniane w piłkarskiej Polsce.

Wypowiedź Pana Radosława jest dla nas tym bardziej zaskakująca, iż niejednokrotnie kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Roosevelta nie byli do niego "przychylnie" nastawieni.

Dziękujemy i do zobaczenia w piłkarskiej elicie za rok.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]