Górnik otwiera nowy Sklep Kibica z klubowymi gadżetami

W ścisłym centrum miasta Górnik Zabrze otworzy nowy sklep z pamiątkami. Salon sprzedaży będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze charakterystycznego "okrąglaka".
Nowoczesna aranżacja wnętrza, atrakcyjna lokalizacja, bogata oferta - to atuty, które mają sprawić, że salon stanie się jedną z wizytówek klubu. - Do spełnienia pozostało nam jeszcze kilka drobnych wymogów formalnych, wprowadzenie pełnego asortymentu i ruszamy! - nie kryje zadowolenia Arkadiusz Trzeciakiewicz, prezes spółki "Górnik Zabrze Sport Marketing". - Zapewniam jednocześnie, że to nie ostatnia niespodzianka jaką przygotowujemy dla kibiców Górnika - dodaje.
- To kolejny krok naprzód - twierdzi Krzysztof Maj, dyrektor ds. marketingu. - Rozwojowi oferty skierowanej do naszych kibiców musi towarzyszyć również rozwój w zakresie dystrybucji. Chcemy, aby Górnik był obecny nie tylko na stadionie, ale również centrum, stanowiącym serce Zabrza - podkreśla.
Otwarcie zaplanowano na przyszły tydzień, gdy wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]