Szczot: Byliśmy jak pajace

Robert Szczot (napastnik Górnika): - Przedmeczowe założenia były takie, że mieliśmy siąść na ŁKS-ie, grać bardzo agresywnie i kontratakować. Co z tego wyszło, wszyscy widzieli. Nie potrafiliśmy, tak jak ŁKS, poklepać piłką. Momentami byliśmy jak pajace. 

Sebastian Nowak (bramkarz Górnika): - Przegraliśmy mecz o życie. Każdy z nas powinien sobie zrobić rachunek sumienia. Popełnialiśmy rażące błędy w kryciu i ustawieniu taktycznym. Dwie - stracone w głupi sposób - bramki mogą nas drogo kosztować.

Piotr Świerczewski (pomocnik ŁKS): - Nie poznawałem Górnika, oglądałem zespół, który nie ma śląskiego charakteru. Chłopcy nie pokazali "jaj"... W sytuacji, w której znajduje się teraz Górnik, myślałem że zawodnicy powalczą i pójdą na noże. A tu zdziwienie, nie było determinacji i walki o każdą piłkę. Tak nie można grać, gdy walczy się o utrzymanie w ekstraklasie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]