Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Zabrze Henryk Kasperczak: Grały dwa zespoły, które walczą o utrzymanie. Więcej szczęścia miał ŁKS. W pierwszej połowie obie drużyny badały się, a ŁKS w końcówce szczęśliwie zdobył gola. Druga bramka miała aspekt psychologiczny, bo moi piłkarze nie podjęli już walki i o to mam do nich pretensje. ŁKS mógł ten mecz zremisować, a my musieliśmy zwyciężyć. Po drugim golu ŁKS wyczuł, że może to wygrać, lepiej operował piłką i osiągnął swój cel. U nas zabrakło determinacji. Jest więc niezadowolenie, ale musimy mieć nadzieję, że będzie lepiej i szczęście jeszcze się do nas uśmiechnie. W następnych meczach będziemy szukali rozwiązania tej trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Nie chcę wypowiadać się na temat kroków, jakie Górnik podejmie w sprawie występu Tomasza Hajty w dzisiejszym meczu.

Szkoleniowiec ŁKS Łódź Grzegorz Wesołowski: Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa, bo miniony tydzień był pełen zawirowań w naszym klubie. Trener Kasperczak powiedział, że ŁKS mógł się zadowolić remisem. Taki wynik skomplikowałby jednak naszą sytuację. To jeszcze nie jest koniec ligi i jeszcze nie utrzymaliśmy się. Przy wynikach, które padają, trudno przewidzieć, ile punktów trzeba będzie zdobyć, żeby się utrzymać. Musimy walczyć dalej i zdobyć jeszcze kilka punktów.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]