ŁKS zapowiada rewanż

» Przed spotkaniem z Górnikiem ŁKS zapowiada rewanż za mecz sprzed dziewięciu lat. Przegrali wtedy z zabrzanami 1:3 i spadli do drugiej ligi. Dziś to zabrzanie są zagrożeni degradacją
» Pięciu byłych zawodników ŁKS gra w Zabrzu, jednak na boisko od pierwszej minuty wyjdzie pewnie tylko dwóch. To Robert Szczot i Mariusz Magiera. 
» Łodzianie nie narzekają na nadmiar pieniędzy, ale pojechali na przedmeczowe zgrupowanie. Górnik Zabrze opuścił już w czwartek.
» Stać nas na wygrywanie pozostałych czterech meczów do końca sezonu. ŁKS to rewelacja pierwszej części rundy, ale poczekajmy do końca sezonu - twierdzi prezes Górnika, Jędrzej Jędrych, który wybiera się do Łodzi.
» Na stadionie ŁKS zabraknie fanów Górnika. ŁKS nie wpuszcza na obiekt kibiców drużyn przyjezdnych.
» Jesienią w Zabrzu bramki dla Górnika (wygrał 2:0) strzelali Marko Bajić (dziś Lechia) i Tomasz Zahorski (po operacji więzadeł).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]