Hajto zagra z Górnikiem

Szefowie ŁKS postanowili, że Tomasz Hajto zagra w sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze - informuje "Polska Dziennik Łódzki".
Jeśli faktycznie piłkarz wybiegnie na boisko, to sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie. Odchodząc zimą z Górnika Hajto zagwarantował bowiem, że w spotkaniu ze swoim byłym klubem nie zagra. W przeciwnym razie zabrzanie otrzymają 100 tys. zł.

Teraz piłkarz tłumaczy, że podpisał dokument, bo nie miał innego wyjścia. - W innym przypadku klub nie rozwiązałby ze mną umowy, a ja musiałbym grać w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy – mówi w jednym z wywiadów.

- Tomek na pewno wystąpi i powiedział, że sprawę z Górnikiem bierze na siebie, bo konsultował się nawet ze związkiem zawodowym piłkarzy w Niemczech i usłyszał, że takie zapisy są niezgodne z prawem piłkarskim - mówi Grzegorz Klejman, udziałowiec ŁKS.

Innymi słowy piłkarz płacić nie zamierza i w sobotę chce zagrać. Płacić nie zamierza również ŁKS. Zabrzanie skierują więc zapewne sprawę do sądu.

źródło: Polska Dziennik ŁódzkiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]