Kontuzje Banasia i Gorawskiego

Dużego pecha miał Górnik w piątkowym meczu z Wisłą. Z boiska zeszli kontuzjowani Adam Banaś i Damian Gorawski. Na razie nie wiadomo, jak długo będą pauzować.
Obaj piłkarze zeszli z boiska jeszcze w pierwszej połowie meczu. Banasia zastąpił Maris Smirnovs, za Gorawskiego na placu gry pojawił się Dawid Jarka. 
- Banaś to sprawa mięśniowa brzucha, a Gorawskiemu odnowiła się kontuzja kostki. Na razie nie wiadomo na jak długo urazy wyłączą tych piłkarzy z treningu - powiedział trener Henryk Kasperczak.
Dodajmy, że pomocnik Górnika zagrał w tym spotkaniu na własną odpowiedzialność.
Kontuzje zabrzan sprawiły, że outsider Ekstraklasy miał w tym meczu… trzech kapitanów. Spotkanie z opaską na ręku rozpoczął Banaś, ale później oddał ją Gorawskiemu. Gdy "Goria" zszedł z boiska to kapitanem został Grzegorz Bonin.

źródło: wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]