Wypowiedzi piłkarzy po meczu Wisła - Górnik

Przemysław Pitry (pomocnik Górnika): W pierwszej połowie szczęście mocno nam dopisywało, a w drugiej - kiedy zagraliśmy dużo lepiej - szczęście nas opuściło. O porażce zadecydował brak koncentracji. Przy stanie 1:2 straciliśmy wiarę, że możemy coś zdziałać. Wisła nas zmiotła. Byli pewni zwycięstwa, grali swobodnie piłką. 

Michał Pazdan (obrońca Górnika): Staraliśmy się wypełniać założenia trenera. Wisła zagrała jednak bardzo dobre spotkanie. Po raz kolejny Adam Banaś strzelił gola, ale przeciwnik był dziś poza naszym zasięgiem.

Paweł Brożek (napastnik Wisły): Wróciłem po ciężkiej kontuzji, tym bardziej cieszą dwie bramki. Nie spodziewałem się, że zagram pełne 90 minut, ponieważ nie jestem jeszcze w optymalnej formie.

Grzegorz Bonin (obrońca Górnika): Mecz mógł się rozstrzygnąć już w pierwszej połowie, ale sprzyjało nam szczęście. W drugiej byliśmy równorzędnym partnerem dla Wisły, jednak po golach rywala uszło z nas powietrze. Przy wyniku 1-1 mogłem pokusić się o gola. Niestety do szczęścia zabrakło niewiele. Od początku graliśmy zbyt nerwowo, przez co Wisła się "nakręcała".

Marcin Baszczyński (obrońca Wisły): Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Chcieliśmy zdobyć jak najwięcej goli, bo ostatnio z naszą skutecznością nie było najlepiej. Po przerwie Górnik narzucił mocne tempo, ale przez całą drugą połowę kontrolowaliśmy sytuację na boisku.

Robert Szczot (napastnik Górnika): Wisła stworzyła więcej sytuacji i była lepszym zespołem. Wynik jest sprawiedliwy. Mieliśmy tylko dwie szansę na bramkę, z czego jedną udało nam się wykorzystać. Nieważne kto strzela, istotne, że jest w zespole skuteczny zawodnik.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]