Forum
 

Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu ze Śląskiem

Przemysław Pitry: - Jesteśmy bardzo rozczarowani, gdyż zwycięstwo było bardzo blisko, ale po raz kolejny nie dowieźliśmy go do końca. Z drugiej strony dobrze, że udało się zdobyć choć jeden punkt. Szkoda ze przy stanie 1-0 nie wykorzystałem okazji, bo mogło być już po meczu. 

Adam Marciniak: - Cały czas wierzę w to, że utrzymamy się w Ekstraklasie. Nawet ułamek procenta niepewności nie dopuszczam do siebie, że może być inaczej. Cały czas walczymy i na pewno się nie poddamy.

Mariusz Przybylski: - Co mogę powiedzieć? Zabrakło nam konsekwencji, Śląsk miał przewagę w polu, ale przeciwstawiliśmy się ogromną determinacją. Rywale cały czas próbowali rozgrywać piłkę, a myśmy groźnie kontrowali. Gdyby udało nam się po strzale Adama Banasia zdobyć jeszcze jedną bramkę, to jestem przekonany, że Śląsk by się już nie podniósł.

Robert Szczot: - Myśleliśmy, że ktoś u góry nad nami czuwa i zdobędziemy komplet punktów przy Oporowskiej. Niestety, popełniliśmy błąd w defensywie i tracimy gola. Niewiele brakowało, a stracilibyśmy też kolejnego. Nieźle graliśmy w pierwszej połowie, później niepotrzebnie się cofnęliśmy i to nas pokarało.

źródło: SportSlaski.pl / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online