Forum
 

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Piast - Górnik

Michał Pazdan (Górnik): - Piast nie pokazał nic specjalnego, ale oni właśnie w taki sposób zdobywają punkty. Po tym jak strzelili gola cofnęli się pod swoją bramkę, a my biliśmy głową mur. Nasza sytuacja w tabeli jest teraz bardzo ciężka. 

Mariusz Muszalik (Piast): - Po to tyle lat się trenuje, by móc strzelać takie bramki. Od Górnika byliśmy dziś lepsi. Rywale pogonili nas dopiero w końcówce, gdy w środku pola zaczęli grać z przewagą jednego zawodnika, a my byliśmy już zmęczeni. Ten wynik nie może nas uspokoić. Myślę, że o utrzymanie będziemy walczyć do ostatniej kolejki.

Robert Szczot (Górnik): - Nie wypełniliśmy zadań taktycznych, które nałożył na nas trener. Mieliśmy wysoko "siąść" na rywalu i nie pozwalać mu rozgrywać piłki. Rzadko się zdarzają takie bramki, jak ta Muszalika. Nie sądzę, aby zmiany w składzie wymuszone kontuzjami miały wpływ na naszą porażkę. Po to są piłkarze na ławce rezerwowych, aby zastępowali kontuzjowanych kolegów. Piast grając pierwszy mecz u siebie był chyba bardziej zmobilizowany od nas, a nam pozostaje tylko przeprosić naszych kibiców. Przy dobrym układzie innych spotkań, to nie koniec naszych nadziei na utrzymanie.

Grzegorz Kasprzik (Piast): - Górnik jest i zawsze będzie w moim sercu, bo od dziecka jestem jego kibicem. Zachowując w tym meczu czyste konto pokazałem, że jestem prawdziwym profesjonalistą. Zabrzanom życzę, aby teraz zaczęli wygrywać i utrzymali się w ekstraklasie.

Marcin Bojarski (Piast): - To były typowe śląskie derby, z walką, ogromną determinacją. Brakowało może finezji, ale na naszej murawie będącej w bardzo złym stanie, trener uczulał nas byśmy nie ?klepali?, tylko szybkom przerzucali piłkę na połowę Górnika. Ostatnie 15 minut to była nawałnica Górnika, opadliśmy z sił, ale w sumie byliśmy jednak lepsi o tę jedną bramkę.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online