Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Henryk Kasperczak: Mój zespół zagrał dziś nieskutecznie, zabrakło wykończenia akcji ofensywnych. Piast nam przeszkadzał w konstruowaniu gry, straciliśmy ważne punkty i kilku istotnych dla drużyny piłkarzy. Damian Gorawski i Sebastian Nowak zeszli w przerwie, a Robert Szczot dotrwał, utykając, do końca meczu. W kolejnych spotkaniach musimy się poprawić.

Trener Piast Dariusz Fornalak: Kopciuszek ekstraklasy wygrał dziś z jednym z najbardziej zasłużonych klubów. To wielki dzień dla Piasta i Gliwic. Po tym zwycięstwie mamy siedem punktów przewagi nad Górnikiem i to na dziś duża zaliczka. Dodatkowa motywacja finansowa nie miała wpływu na mobilizację moich piłkarzy zwłaszcza, że prezes klubu poinformował ich o tym po meczu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online