Wypowiedzi piłkarzy po meczu Legia - Górnik

Adam Danch (Górnik): - Cieszymy się z remisu. Dzisiaj Legia postawiła przed nami bardzo trudne warunki. Gospodarze stworzyli większe zagrożenie pod naszą bramką, ale wywalczyliśmy bezcenny punkt, który wkrótce może okazać się bardzo ważny w kontekście walki o utrzymanie. 

Grzegorz Bonin (Górnik): - Z Warszawy wracamy z cennym punktem. Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego spodziewaliśmy się zdecydowanej przewagi Legii. Jeszcze przed przerwą wyprowadziliśmy trzy kontry, które mogły się dla nas bardzo udanie zakończyć. Jednak remis przy Łazienkowskiej jest naszym sukcesem.

Michał Pazdan (Górnik): - Jest to dla nas bardzo ważny punkt. Wiadomo w jakiej sytuacji znajduje się Górnik. Walczymy o utrzymanie w tabeli i punkty z potentatami. Od początku mieliśmy zagrać wysoko, ale gospodarze bardzo dobrze prezentowali się w środku pola. Przetrzymaliśmy ich ataki i jesteśmy zadowoleni z remisu.

Damian Gorawski (Górnik): - Jeden punkt jest dla nas bardzo dobrym osiągnięciem. Przyjechaliśmy tutaj, aby na wywalczyć jakikolwiek dorobek. Zremisowaliśmy z Legią, wracamy bogatsi o jedno „oczko” i zrealizowaliśmy swój plan.

Piotr Giza (Legia): - Zagraliśmy dobry mecz. Potrafiliśmy stworzyć kilka dobrych sytuacji, niestety w decydujących momentach brakowało nam zimnej krwi. Oczywiście w dzisiejszym starciu nie ustrzegliśmy się błędów. Niemniej to my dyktowaliśmy warunki gry, a goście ograniczali się do przeszkadzania nam w kreowaniu akcji ofensywnych. Nie wiem z czego może wynikać nasza niemoc. Podobnie jak w starciu z Jagiellonią potrafiliśmy znaleźć się z piłką pod bramką rywala. Szkoda, że to nic z tego nie wynikło.

Krzysztof Ostrowski (Legia): - Zagraliśmy dobry mecz. Podobnie jak w meczach z Jagiellonią i Stalą Sanok brakowało nam skuteczności. Nie wiem z czego mogą wynikać nasze problemy. Jest to kolejne spotkanie, w którym dominujemy nad rywalem i nie potrafimy tego udokumentować. Na pewno w dobrej grze nie pomagały nam gwizdy kibiców. Czułem się, jakbym grał na wyjeździe.

Roger (Legia): - Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Niestety znowu brakowało nam skuteczności i celności przy ostatnim podaniu. Trudno powiedzieć z czego to może wynikać, ponieważ w spotkaniu z Odrą stworzyliśmy niewiele okazji, a strzeliliśmy cztery gole. Niestety w dwóch meczach zdobyliśmy zaledwie jeden punkt. Nie możemy ciągle liczyć na potknięcia rywali. Sami musimy zadbać o swoją pozycję w tabeli.

źródło: legia.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online