Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak (Górnik): - Po zaciętym meczu wywozimy z Warszawy cenny punkt. Górnik zagrał dziś przede wszystkim mądrze, z charakterem. Wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego meczu z Lechem, kiedy w końcówce straciliśmy zwycięstwo i dziś już takich błędów nie popełniliśmy.  Dobre wyniki to więcej zaufania do własnych umiejętności, więcej optymizmu i wiary w to, że w przyszłości będziemy wygrywać. Są jeszcze elementy, które trzeba poprawić, ale już gramy piłkę, którą da się oglądać. Myślę, że oba zespoły, jak i cała polska liga, przypominają trochę niedźwiedzia, który budzi się z zimowego snu i z kolejki na kolejkę mecze będą lepsze i ciekawsze.

Jan Urban (Legia): - Wiedzieliśmy, że z taką drużyna jak Górnik, która "ma nóż na gardle", nie gra się łatwo. Gdyby udało nam się wykorzystać jedną z nielicznych sytuacji, to rywal musiałby się "odkryć" i grałoby nam się łatwiej. Niestety to się nie udało i mamy tylko jeden punkt. Co prawda kibice "podziękowali" mi już za pracę w Legii, ale to nie oni podejmują takie decyzje. Prawdziwi sympatycy drużyny są dziś smutni jak ja i piłkarze, a nie cieszą się z niepowodzenia. Nie mogę powiedzieć, że graliśmy źle, ale skuteczności na pewno nam zabrakło.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online