Olbrzymie zainteresowanie meczem Górnik - Lech

Spotkanie pierwszej (Lech) i ostatniej (Górnik) drużyny w tabeli cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wystarczy powiedzieć, że już w przedsprzedaży do rąk kibiców trafiło 3,5 tysiąca wejściówek (do tego dochodzi 7 tysięcy karnetów), na mecz akredytowało się blisko 140 dziennikarzy. Spotkanie na Roosevelta oglądać będzie także 18 zagranicznych menedżerów.

Dla obu drużyn ten mecz ma olbrzymie znaczenie. Górnik wiosną wywalczył cztery punkty, załapał już kontakt z zespołami, które były notowane wyżej. Teraz podopieczni Henryka Kasperczaka mają ochotę na kolejne punkty.

Zabrzanie podchodzą do tego spotkania bardzo poważnie. Już dwa dni przed meczem pojechali na zgrupowanie.

- Chcemy się nieco wyciszyć, w spokoju jak najlepiej przygotować się do tego bardzo ważnego dla nas spotkania - wyjaśnia Jerzy Kowalik, drugi trener Górnika. - W tygodniu ostro pracowaliśmy, chcemy potwierdzić, że punkty wywalczone w poprzednich spotkaniach nie były przypadkowe.

Do składu, po kartkach, wrócił Grzegorz Bonin i wraz z Damianem Gorawskim ma być siłą napędową Górnika na prawym skrzydle. Tajną bronią może okazać się Adam Danch, kóry jeśli zagra w tym spotkaniu, "zaopiekuje się" indywidualnie Semirem Stiliciem, powołanym wczoraj do kadry Bośni i Hercegowiny na najbliższe spotkania eliminacji do MŚ.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]