20 tysięcy widzów na meczu Górnik - Lech?

Niedzielne spotkanie Górnika z Lechem zobaczy na Roosevelta komplet widzów. - Zainteresowanie jest jeszcze większe niż przed meczem z Arką - mówi dyrektor ds. marketingu, Krzysztof Maj.
Już ostatnie spotkanie z Arką Gdynia, zremisowane 2:2, oglądało w Zabrzu ponad 17 tysięcy widzów. W niedzielę, na pojedynek z Lechem Poznań powinno ich przyjść około 20 tysięcy. - Wejściówki na mecz z "Kolejorzem" sprzedają się znakomicie. Na widowni na pewno będzie komplet - mówi dyrektor ds. marketingu Górnika, Krzysztof Maj.
Trzeba dodać, że z Poznania przyjadą dwa pociągi specjalne z sympatykami Lecha. Fanów "Kolejorza" w sektorze gości zasiądzie około 1800. - W tabeli oba kluby są na dwóch odległych biegunach. Kibicowsko będzie to pojedynek na szczycie. Atmosfera na trybunach z pewnością będzie bardzo gorąca. Zresztą pokazał to już mecz z gdyńską Arką - kończy marketingowiec Górnika.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]