Kasperczak: Takie boisko to rarytas

» Jak będzie wyglądał ostatni tydzień pracy Górnika przed inauguracją rundy wiosennej?
Henryk Kasperczak, trener Górnika: - W poniedziałek zaplanowałem jeszcze jeden trening w Tychach. Takie boisko ze sztuczną podgrzewaną płytą to rarytas. Dookoła leży śnieg, a my biegamy po zielonej murawie. Ale to jednak inna nawierzchnia niż trawa i dlatego na ostatnie dni przed meczem z Ruchem przeniesiemy się na naturalną nawierzchnię, żeby poczuć boisko. Mamy w Zabrzu gdzie trenować, tylko trzeba przygotować boisko.

» Jedenastkę na Wielkie Derby Śląska ma pan już gotową?
- Praktycznie tak, ale do meczu jest jeszcze kilka dni. Mam nadzieję, że nic się w ich trakcie nie wydarzy i zagramy w pełnym ustawieniu.

» Damian Gorawski zagra na prawej pomocy?
- Damian jest wszechstronnym zawodnikiem, który może grać na każdej pozycji w ofensywie. Czy to będzie prawa, czy lewa pomoc, czy atak to mniej ważne. Najważniejsze, żeby był zdrowy, a ponieważ czuje się dobrze, więc spokojnie mogę go przymierzać do wyjściowej jedenastki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]