Kto kapitanem Górnika?

W rundzie jesiennej sprawa wyboru kapitana drużyny była prosta. W kadrzee Górnika Zabrze byli Jerzy Brzęczek i Tomasz Hajto. Byli reprezentanci Polski na przemian nosili opaskę i dowodzili zespołem na boisku. Jednak teraz tych piłkarzy już nie ma. 

W klubie doszli do wniosku, że odpowiedzialność za wyniki drużyny muszą wziąć na siebie młodzi zawodnicy, a kontrakty z weteranami rozwiązano. I może właśnie dlatego Górnik wciąż pozostaje bez nowego kapitana. Początkowo miał on być wybrany w trakcie zgrupowania na Cyprze. Teraz z Roosevelta płyną sygnały, że stanie się to dopiero przed Wielkimi Derbami Śląska, czyli meczem z Ruchem Chorzów.

A kto dostąpi zaszczytu? Faworytem kibiców jest Piotr Madejski, który w sondzie internetowej zdecydowanie wyprzedza kadrowiczów: Tomasza Zahorskiego i Michała Pazdana. Jednak w sparingowych meczach w Tunezji i na Cyprze opaskę nosili na przemian Sebastian Nowak i Adam Banaś. Można więc założyć, że jeśli kapitana wybierać będzie sztab szkoleniowy, o zostanie nim ktoś z wymienionej dwójki. Faworytem piłkarzy jest Nowak.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]