Stadion Górnika nadaje się do gry

W ostatnim czasie stadion Górnika był dwukrotnie wizytowany przez przedstawicieli m.in. Policji, Straży Pożarnej i Sanepidu w związku z dopuszczeniem obiektu do rozgrywek. Decyzje wszystkich służb były pozytywne i wszystko wskazuje na to, że wiosenne mecze na stadionie Ernesta Pohla będzie mogło oglądać 16 tysięcy widzów. 

- Teraz pozostaje nam tylko czekać na zgodę pani prezydent Zabrza, choć ta wydaje się czystą formalnością - mówi Jan Ozga, kierownik ds. bezpieczeństwa Górnika.

Mimo niekorzystnej pogody na przełomie stycznia i lutego na obiekcie trwały drobne prace remontowe, m.in. uzupełnianie ubytków betonu na trybunach. Zaś na czas samej wizytacji konieczne było odśnieżenie sporej części stadionu. - Jeśli taka pogoda się utrzyma dłużej, to przed pierwszym meczem u siebie będziemy musieli odśnieżyć nie tylko teren wokół murawy, ale przede wszystkim trybuny i dościa do nich - dodaje.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]