Szansa na "biletowy" kompromis?

W poniedziałek ma dojść do ostatecznego spotkania w sprawie biletów dla kibiców Górnika Zabrze na lutowe derby Śląska. Jest szansa, że fani z Roosevelta otrzymają 7,5 tys. wejściówek po 20 zł - pisze serwis SportSlaski.pl
Mecz na Stadionie Śląskim pomiędzy Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze zbliża się wielkimi krokami. Jednak w dalszym ciągu nie wiadomo ilu kibiców gości zobaczy spotkanie derbowe. - Rozmowy zostały przesunięte w czasie, ale będą kontynuowane w najbliższych dniach - mówi Marzena Mrozik z działu marketingu Ruchu Chorzów. - My jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Musimy teraz poczekać na ostateczny wynik rozmów pomiędzy działaczami obu klubów - dodaje.
Przypomnijmy, że ostatnia oferta, czyli 7 500 po 25 zł została przez zabrzan odrzucona. Jak udało się dowiedzieć portalowi SportSlaski.pl, do ostatecznego spotkania pomiędzy obiema stronami dojdzie w poniedziałek. - Jesteśmy przed rozmowami i trudno powiedzieć, co się wydarzy. Jedną z opcji jest sprzedaż wszystkich wejściówek po 20 zł - mówi Mrozik. - Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane niebawem - dodaje.
Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, to na Roosevelta trafi regulaminowe 5% biletów w cenie 15 zł.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]