Zahorski w meczu z Litwą chce się w końcu przełamać

Polska zmierzy się dzisiaj w Portugalii w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Litwy (godz. 20:15). Na przełamanie bardzo liczy Tomasz Zahorski. Napastnik Górnika Zabrze w środowym meczu z FC Ferreiras (2:0) miał dwie wyśmienite okazje do zdobycia bramki i obie zmarnował. Tłumaczył swoją strzelecką niemoc między innymi nierównym boiskiem. 

Trener Leo Beenhakker od dawna pokłada w Zahorskim wielkie nadzieje. Już ponad rok temu nazwał go polskim Zlatanem Ibrahimoviciem i od tego momentu wróży mu wielką międzynarodową karierę.

Na razie jednak Zahorski zawodzi. W Górniku się zablokował, przestał strzelać gole. W kadrze nie spełnia oczekiwań, a jego natrętne reprezentacyjne nominacje odbierać można wyłącznie jako powołania na kredyt.

- Będzie dobrze, spróbuję wreszcie coś trafić, jeśli oczywiście dostanę tylko od selekcjonera szansę występu - obiecuje "Zahor".

Na szczęście tym razem nie będzie mógł wykręcić się tanią wymówką, iż boisko było za krzywe. Organizatorzy spotkania na byłej arenie Euro 2004 Estadio Algarve w Faro wymienili właśnie 800 mkw. murawy.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]