Gorawski piłkarzem Górnika!

Damian GorawskiDamian Gorawski został nowym piłkarzem Górnika. W środę podpisał z 14-krotnym mistrzem Polski kontrakt na trzy lata. Nowy nabytek zabrzan poleci w niedzielę z drużyną na drugie zgrupowanie na Cypr. 

- Wydaje mi się, że to już nasz ostatni transfer z tych zaplanowanych - cieszy się prezes Górnika, Jędrzej Jędrych. - Zawodnik przeszedł pomyślnie wszystkie badania lekarskie i okazało się, że nic mu nie dolega. Rozmowy były długie, ale miały też one związek z rehabilitacją Damiana po odniesionej kontuzji. Jestem przekonany, że Gorawski będzie bardzo ważnym ogniwem w zespole Henryka Kasperczaka.

Gorawski grał w Ruchu Chorzów, potem dwa razy wywalczył mistrzostwo Polski z krakowską Wisłą. Ostatnie sezony spędził w Rosji - w FK Moskwa i Szynniku Jarosław. W polskiej ekstraklasie rozegrał 128 spotkań i zdobył 23 bramki.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]